Umawianie spotkań

  Telefoniczne umawianie spotkań i telesprzedaż

  Jak powiedzieć i osiągnąć cel, czyli jakość mówienia

  Szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich, którzy nie chcą już słyszeć w słuchawce zdań w stylu: „Nie, dziękujemy. Nie jesteśmy zainteresowani. Jesteśmy zadowoleni z usług naszych dostawców."

  Skuteczna rozmowa telefoniczna z potencjalnym klientem zwiększa motywację i efektywność działań pracownika, ale również wpływa na realizacje planu sprzedaży. Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych to klucz do sukcesu w sprzedaży. Sztuka ta jednak nie jest łatwa, a bywa nawet żmudna i niewdzięczna. Nie wszystko da się sprzedać przez telefon. W przypadku sprzedaży wymagającej kontaktu osobistego ważne jest spotkanie z klientem.

  Dobra relacja biznesowa zawsze rozpoczyna się od nawiązania kontaktu. Można perfekcyjnie opanować teorię sztuki sprzedaży, ale każdy doświadczony handlowiec powie, że to nie wszystko. Dlatego proponujemy szkolenie, na którym uczymy i trenujemy sposoby panowania nad emocjami oraz kontrolowania i panowania nad rozmową telefoniczną przez handlowców. Uczestnicy dowiedzą się, jak zwiększyć własną efektywność w zakresie sprzedaży lub umawiania spotkań i za pierwszym razem skutecznie osiągać cel. Powiemy również jak radzić sobie z odmowami.

  Im więcej skutecznych spotkań, tym większe szanse na zwiększenie liczby klientów.

  Cele szkolenia

  Szkolenie w postaci intensywnego treningu, prowadzone przez praktyka, który zaprezentuje formy i możliwości wykorzystania telemarketingu w sprzedaży – sposoby i metody przekazywania informacji z zachowaniem wysokiej jakości i profesjonalizmu. Celem jest zdobycie i udoskonalenie umiejętności w zakresie komunikowania się, sterowania przebiegiem rozmowy przez telefon, efektywnej organizacji pracy telemarketera, diagnozy potrzeb klienta, argumentacji telemarketera oraz przezwyciężania sytuacji trudnych w kontaktach telefonicznych.

  Odbiorcy szkolenia

  Handlowcy i wszyscy inni pracownicy, którzy chcieliby być podziwiani za skuteczne i ekonomiczne rozmowy z klientem przez telefon, których celem jest umówienie spotkania.

  Korzyści dla uczestników

  • Zwiększenie motywacji do prowadzenia rozmów telefonicznych
  • Zdobycie umiejętności omijania „bramkarzy" i podobnych
  • Spokój i pewność w realizacji wytyczonych celów sprzedażowych
  • Utrwalenie poczucia swojej siły przekonywania i pewności w rozmowach telefonicznych
  • Odzyskanie kontroli i przejmowanie inicjatywy w trakcie przyszłych rozmów z klientami
  • Skuteczne i bezstresowe rozmowy z klientami, prowadzące do spotkań biznesowych

  Metody

  Szkolenie oparte jest na metodach interaktywnych, prowadzone metodą warsztatową,  co pozwala na pełne skupienie się na umiejętnościach praktycznych. Przyjęte do prowadzenia warsztatów metody pozwolą zainteresować uczestników i uzyskać ich pełne osobiste zaangażowanie w prowadzone ćwiczenia.

  Metody

  Szkolenie ma charakter interaktywny, prowadzone jest metodą warsztatową, pozwalającą rozwijać praktyczne umiejętności uczestników i uzyskać ich pełne osobiste zaangażowanie w ramach intensywnych ćwiczeń.

  Materiały szkoleniowe

  Każdy uczestnik otrzymuje unikalny i przydatny komplet materiałów obejmujący omawianie zagadnienia.

  Certyfikaty

  Wydajemy rejestrowane certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu. Gration jest zarejestrowaną instytucją szkoleniową.

  Miejsce i czas szkolenia

  Sala szkoleniowa w Warszawie, w centrum biznesowym na Powiślu (przy budynku zawsze są wolne miejsca na parkingu i idealny dojazd MZA lub ZTM). Szkolenie jest bardzo intensywne i trwa 8 godzin, od 9:00 do 17:00, ale czas upływa niepostrzeżenie i wszyscy wychodzą zadowoleni z poczuciem dobrze spędzonego dnia. Z dużą dawką uporządkowanej wiedzy i optymizmem na przyszłość. Warto.

  Cena dla 1 uczestnika

  1300+23%VAT

  Cena obejmuje udział w szkoleniu otwartym w Warszawie, w sali szkoleniowej Gration, w godzinach 9:00-17:00, przerwy kawowe, lunch, przydatne materiały szkoleniowe, certyfikat, nieograniczony w czasie kontakt z trenerem (praktykiem!), uzyskanie pozytywnej pewności siebie w realizowanych działaniach i gwarancję efektywniejszej pracy z zakresu tematu szkolenia.

  Zapisy

  Jeśli proponowany przez nas termin i zakres merytoryczny spełnia oczekiwania i potrzeby, prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenia na określony termin muszą być dokonywane minimum 5 dni roboczych przed nim, ponieważ w tym czasie ustalamy i przekazujemy niezbędne informacje uczestnikom i dopasowujemy przykłady, ćwiczenia itp. do ich potrzeb i specyfiki branżowej.

   

  Terminy:

  Warszawa

  5 września 2017 r.
  (wtorek)

  20 września 2017 r.
  (środa)

  28 września 2017 r.
  (piątek)

  10 października 2017 r.
  (wtorek)

   

   

  Dołącz do grupy
  na szkolenie otwarte

  Zapraszamy

   Szybki kontakt:
  +48 608 630 994
  szkolenia@gration.pl

   

   

  Szkolenie indywidualne

   

  Termin, zakres
  i miejsce

  do uzgodnienia

   
   
   
  Szybki kontakt:
   szkolenia@gration.pl
  +48 602 617 076

   

   

  Marketing Consulting & Training Partner

  Gration to wiedza i doświadczenie strategów, menedżerów produktów, copywriterów, grafików, projektantów www, specjalistów ds. marketingu, promocji i sprzedaży.
  Efektem naszych starań są strategiczne i operacyjne rozwiązania marketingowe wspierające sprzedaż i sprzyjające utrzymaniu przewagi konkurencyjnej naszych klientów.

   

  UWAGA! Nasz serwis używa cookies i podobnych technologii.

  Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

  Zrozumiałem