Pozycjonowanie witryn

  Pozycjonowanie SEO SEM

  Pozycjonowanie stron internetowych

  Pozycjonowanie stron internetowych to promocja firmy, produktów lub usług w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych, np.: Google, Wirtualna Polska, Bing. Pozycjonowanie jest niezbędne, aby strona internetowa została wymieniona na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania w zależności od wyszukiwanych wyrażeń (haseł). Codziennie miliony klientów poszukują w Internecie informacji o produktach i usługach. Dzięki sprawnemu pozycjonowaniu część z nich może znaleźć Państwa stronę z interesującą ofertą.

  Pozycjonowanie to czasem kilkaset systematycznie wykonywanych czynności (zabiegów) związanych z promocją strony internetowej. Zadania, które wykonają nasi specjaliści to m.in.:

  • Optymalizacja kodu strony internetowej ukierunkowana na roboty sieciowe i wyszukiwarki
  • Systematyczne promowanie strony w sieci przy pomocy linków ze stron partnerskich
  • Tworzenie artykułów o usługach firmy i umieszczanie ich w internecie
  • Optymalizacja treści witryny pod kątem promowanych słów kluczowych (tzw. SEO copywriting)
  • Trwałe pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach (m.in. Google, Yahoo)
  • Dobór słów kluczowych istotnych do osiągnięcia celów marketingowych
  • Modyfikacja/optymalizacja kodu istniejącej strony pod względem wydajności

  Dodatkowo:

  Zawsze oferujemy dopisanie adresu i niezbędnych informacji o firmie, produktach lub usługach do wielu portali branżowych, katalogów firm etc. według listy portali przygotowanej na potrzeby klienta - bez dodatkowych opłat.

  Ponadto:

  Treści strony internetowej wpływają na jej pozycję w wyszukiwarkach. W ramach SEO copywriting udoskonalamy treści istniejących stron www lub przygotowujemy je od podstaw, w celu uwzględnienia odpowiednich słów kluczowych i częstotliwości występowania w tekście, głównych odbiorców przekazu i ich potrzeb. Zwracamy również uwagę na długość tekstu. SEO copywriting to bardzo istotny element wspierający pozycjonowanie strony www w wyszukiwarkach. Teksty poza ciekawymi informacjami dla internautów muszą mieć wartościowe elementy istotne dla wyszukiwarek (m.in. odpowiednią ilość słów kluczowych w odpowiednim miejscu).

  Marketing Consulting & Training Partner

  Gration to wiedza i doświadczenie strategów, menedżerów produktów, copywriterów, grafików, projektantów www, specjalistów ds. marketingu, promocji i sprzedaży.
  Efektem naszych starań są strategiczne i operacyjne rozwiązania marketingowe wspierające sprzedaż i sprzyjające utrzymaniu przewagi konkurencyjnej naszych klientów.

   

  UWAGA! Nasz serwis używa cookies i podobnych technologii.

  Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

  Zrozumiałem