Sprzedaż

  Eliminowanie obiekcji reklamodawców

  Zastrzeżenia ze strony klienta to znak jego zainteresowania ofertą. Tak!

  Twoje zadanie polega na rozszyfrowaniu przyczyn, które powodują wahanie klienta przed podjęciem pozytywnej edycji o zakupie. Eliminowanie obiekcji i doprowadzenie do zakupu to podstawowe i główne zadanie handlowca. Oczywiście musisz być do tego wyśmienicie przygotowany.

  Znasz swoją firmę, doskonale znasz oferowane przez siebie produkty i usługi. Bez względu na to ile czasu pracujesz na swoim stanowisku, musisz być wyśmienicie przygotowany na radzenie sobie z obiekcjami potencjalnych klientów. Staraj się zawsze interpretować obiekcje jako pytania, dzięki którym możesz pełniej uargumentować swoją ofertę i podać szczegółowe informacje dopełniające i eliminujące postawione zastrzeżenie.

  Marketing Consulting & Training Partner

  Gration to wiedza i doświadczenie strategów, menedżerów produktów, copywriterów, grafików, projektantów www, specjalistów ds. marketingu, promocji i sprzedaży.
  Efektem naszych starań są strategiczne i operacyjne rozwiązania marketingowe wspierające sprzedaż i sprzyjające utrzymaniu przewagi konkurencyjnej naszych klientów.

   

  UWAGA! Nasz serwis używa cookies i podobnych technologii.

  Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

  Zrozumiałem