Marketing

  Publikacje na temat...

  Funkcje marketingu

  W zależności od modelu biznesowego oraz struktury organizacyjnej funkcje marketingu i ich różnorodność są różne i wybór podejmowany jest indywidualnie w każdej organizacji. Przykładowe funkcje marketingu:

  Amerykańskie Stowarzyszenie Marketingu podaje następującą definicję:

  Marketing to planowanie i realizowanie koncepcji, produktów, cen, promocji oraz dystrybucji pomysłów, produktów i usług w celu doprowadzenia do wymiany zapewniającej satysfakcję nabywcom i osiąganie celów przedsiębiorstwu.

  Wytyczne analizy SWOT nie są skomplikowane – unikać zagrożeń, wykorzystywać szanse, wzmacniać słabe, bazować na mocnych stronach – jednak trudne do realizacji. Analiza SWOT pozwala opisać elementy o największym wpływie na działalność firmy. Przygotowując analizę, warto pamiętać o odpowiedziach na kilkanaście istotnych pytań.

  Jak prowadzić skuteczne działania marketingowe

  Prowadzenie skutecznej działalności marketingowej w firmie wymaga od specjalistów połączenia wielu różnych elementów. Bez względu na umiejętności i zasoby organizacyjne, zawsze warto mieć na uwadze spełnienie poniższych warunków.

  Marketing Consulting & Training Partner

  Gration to wiedza i doświadczenie strategów, menedżerów produktów, copywriterów, grafików, projektantów www, specjalistów ds. marketingu, promocji i sprzedaży.
  Efektem naszych starań są strategiczne i operacyjne rozwiązania marketingowe wspierające sprzedaż i sprzyjające utrzymaniu przewagi konkurencyjnej naszych klientów.

   

  UWAGA! Nasz serwis używa cookies i podobnych technologii.

  Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

  Zrozumiałem